به وبسایت انتشارات امید آینده خوش آمدید

اعضای تیم و تاریخچه وبسایت ما

ما با بیش ار 10 سال در حوضه کتاب فعالیت داریم و در شاخه های مختلف (نویسندگی ،ترجمه ،نشر ،ویراستاری )نیز حضوری پر رنگ داشتیم

درباره فروشگاه آنلاین ما

گروه ما نیاز جدی مخاطب امروز به کتاب‌های مختلف ودر ژانر های متنوع را به ضرورت احساس می‌کرد. ضعف نشر کتاب در تأمین نیازهای مخاطبین، تیراژ پایین کتب سالم ، فقدان انگیزه جدی ناشران و نویسندگان در ورود به این عرصه و ضعف خلاقیت و به‌کارگیری هنر و فن تولید کتاب سبب گشته تا حلقه تولید، توزیع و مصرف کتاب، امروز با بحران و مشکل جدی مواجه گردد. حل این مشکلات در گرو طرح‌‌های پیشرو و ایده‌های نوآورانه است که پیشاپیش باید ریشه‌های این مسئله‌ها را به درستی بازشناخت.

به همه کتاب ها نبايد به يک چشم نگاه کرد! برخي کتاب ها، به هر رنگي در مي آيند، تا آدم را رنگ کنند و هر چيزي که رنگ الهي نداشته باشد، زود رنگ مي بازد.
به بعضي کتاب ها اصلا نبايد نگاه کرد حتي اگر مصور باشند. بعضي کتاب ها آدم را بازي مي دهند؛ اين کتاب ها معمولا آدم را راضي نمي کنند. آدم بايد خودش قاضي باشد.
بعضي کتاب ها يک «دام» هستند و برخي ديگر«صد دام». کتاب هاي گمراه کننده، مثل غذاهاي مسموم هستند؛ با اين تفاوت که غذاهاي مسموم، فقط با «جسم» آدمي سر و کار دارند، اما کتاب هاي گمراه کننده، «روح» را فاسد مي کند.
انسان های بزرگ می تواننددو دقیقه بدون هوا،دو هفته بدون آب و یک عمر بدون پول زندگی کنند،اما بدون «کتاب» نمی توانندحتی یک لحظه ! زنده بمانند

کتاب، مقبول­ترین و نزدیک­ترین چیز به طبع آدمیان است که نه فراموش می­شود و نه تغییر می­یابد. نگاه به کتاب، لذت تو را فزونی می­دهد و میل تو را در فراگیری دانش، شدیدتر می ­سازد. زبان تو را گویاتر، سخنان و بیان تو را فصیح­تر، جان تو را مسرورتر و سینه تو را فراخ­تر می­کند.
کتاب، هم نشینی است که تو را خسته و ملول نمی­سازد، دوستی­ است که تو را فریب نمی­ دهد، رفیقی است که به تو آزار نمی­رساند، بلندنظر و جوانمردی است که تو را گرفتار یکنواختی و روزمرگی نمی­سازد و همسایه ­ای است که در کار تو تأخیر روا نمی­دارد. در ادامه مجموعه از متن های ادبی درباره روز کتاب و کتابخوانی تهیه کردیم تا با ایجاد انگیزه و دوستی با کتاب بتوانیم یکی از اصول زندگی مان قرار دهیم.

10
مشتریان رضایتمند
10
پروژه های نهایی
5
اعضای تیم
1
دفتر های کاری ما
255
کاربران سایت ما
4
کتابهای منتشر شده ما

آگهی دعوت به همکاری

انتشارات امید آینده

ناشر کتاب های روانشناسی

از همکارانی که در حوضه مترجمی ،ویراستاری ، نمونه خوانی ، صفحه آرایی ،طراحی جلد کتاب فعالیت دارند دعوت به عمل می آوریم .لطفا از درگاهای ارتباطی ما با ما در تماس باشید .

با تیم ما آشنا شوید

تیم حرفه ای ما

تیم حرفه ای انتشارات امید آینده

آنیسا اسدپور

مدیر و ناشر
با بیش از 10 سال فعالیت در همه حوضه های مربوط به چاپ و نشر کتاب

محصولات ما